WÓZ-CAR -

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, utrzymujemy ofertę wynajmu wózków widłowych. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów przeznaczonych do różnych zastosowań.

Państwa uwagę powinna szczególnie zwrócić propozycja wynajmu długoterminowego. To rozwiązanie kierujemy do firm w których wykorzystanie wózków widłowych ma charakter permanentny.

Interesującą opcją jest wynajem „ekspresowy”. Najczęściej dotyczy on pojazdów do jednorazowych, nietypowych zadań (np. prace na wysokości, czy przemieszczenie maszyn w obrębie przedsiębiorstwa).

Warto zaznaczyć, że usługa wynajmu w naszej firmie ma charakter kompletny. Wózek przywieziemy  własnym samochodem samozaładowczym. Po zakończeniu okresu wynajmu wypożyczony sprzęt odbierzemy.

Dodatkową propozycją, którą warto rozważyć, szczególnie w dobie wyjazdu fachowców za zachodnią granicę, jest opcja skorzystania z jednego z naszych operatorów. Jego doświadczenie, umiejętności to gwarancja, że wózek zostanie użyty przede wszystkim bezpiecznie, ale także maksymalnie wydajnie.

Zapraszamy Państwa do rozmów. Nasz kompetentny personel chętnie pomoże Państwu dobrać odpowiedni sprzęt i zaproponuje najwygodniejsze rozwiązania.

W chwili obecnej firma nasza ma  w swojej ofercie wózki widłowe o udźwigu od 1 do 7 ton. Posiadamy również platformy nożycowe.

W przypadku zainteresowania wynajmem prosimy o kontakt telefoniczny: +48 693 168 330

Created by DigitalSky © 2007