WÓZ-CAR -

Outsourcing jest niezbyt szeroko znaną, lecz atrakcyjną i oszczędną formą współpracy. Jest to wykorzystywanie zasobów zewnętrznych, zlecanie wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym procesów niezbędnych dla funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa. Zadania te zostaną w ten sposób zrealizowane efektywniej niż byłoby to możliwe we własnym zakresie. Najczęściej wymienianym celem wprowadzania praktyk outsourcingowych jest obniżanie kosztów.

Zastosowanie rozwiązania jakim jest outsourcing pozwoli Państwu na pozostawienie problematyki transportu wewnętrznego Państwa firmy nam. W konsekwencji będziecie mogli Państwo, skoncentrować się na głównym profilu działalności jaką prowadzi Państwa przedsiębiorstwo. Państwa firma będzie nadążać za dynamicznymi zmianami na rynku wózków widłowych, nie zajmując się szukaniem nowych rozwiązań.

Wóz-Car Sp. J. jest świetnie przygotowaną firmą do świadczenia usług transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach, usług takich jak:

•   kompleksowy serwis świadczony przez wykwalifikowanych

i doświadczonych pracowników naszej firmy na sprzęcie należącym do klienta na terenie jego firmy,

•   całkowite prowadzenie usług transportu wewnątrzzakładowego własnymi wózkami widłowymi łącznie z operatorami zatrudnianymi przez nas.

Zachęcamy Państwa do powiększenia grona naszych zadowolonych klientów. Kompetentni handlowcy chętnie podyskutują z Państwem  o outsourcingu w Waszym Przedsiębiorstwie gwarantując szybkie załatwienie wszelkich procedur oraz płynne dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Created by DigitalSky © 2007