WÓZ-CAR -

Specjalizujemy się w serwisowaniu wózków takich producentów jak: MITSUBISHI, CATERPILLAR, TOYOTA, NISSAN oraz innych producentów.

W profesjonalnie przygotowanych halach remontowych, pracuje kilkunastu wysoce wykwalifikowanych pracowników serwisu co daje Państwu gwarancję rzetelnego funkcjonowania naszego warsztatu i zapewnia doskonałą jakość świadczonych usług.

Wykonujemy remonty bieżące, kapitalne i przeglądy wózków. Bogato wyposażony magazyn gwarantuje części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych.

W przypadku awarii wózka i konieczności jego dłuższego postoju, zapewniamy wózek zastępczy na czas naprawy. Gwarantujemy także Państwu własny transport samochodem samozaładowczym. Mobilny serwis dysponuje czterema, wyposażonymi w niezbędny sprzęt samochodami, co zapewnia szybki i sprawny dojazd do klienta, a także naprawę na miejscu w przypadku awarii.

Przygotowujemy wózki widłowe zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego i przeprowadzamy comiesięczne przeglądy, które pozwolą na wykonanie przeglądu rocznego zgodnie z wymogami UDT i zapewnią dłuższą bezproblemową eksploatację wózka.

Proponujemy Państwu dołączenie do grona naszych zadowolonych klientów poprzez objęcie serwisem wózków widłowych służących w Państwa firmie.

Created by DigitalSky © 2007